Kleynod

Країна:
Інтернет-магазин
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР
ЗАМОВЛЕННЯ РЕМІНЦІВ

Чоловічий годинник – як вибрати?

Механізм – це перше, на що треба звернути особливу увагу при виборі годинника.

Якщо ви хочете купити кварцовий годинник, пам’ятайте: основна відмінність кварцового годинника від механічного в тому, що саме використовується як джерело енергії для роботи механізму.

У кварцових годинниках джерелом енергії є батарейка, яка живить електронний блок і електродвигун. Цей блок раз в секунду посилає сигнал двигуну, а той, в свою чергу, повертає стрілки. Це і забезпечує високу точність роботи. Батарейка розрахована на кілька років, тож кварцові годинники не треба заводити.

Якщо ви хочете купити механічний годинник, зверніть увагу: у механічному годиннику застосовується спіральна пружина, розташована в барабані. При заведенні годинника пружина закручується, а при розкручуванні пружина приводить в рух барабан, обертання якого надає руху всьому годинниковому механізму. Робота таких годинників  залежить від безлічі факторів – таких, як навколишня температура, положення годинника тощо. Тому для механічних годинників вважається нормою розбіжність із точним часом до 15-30 секунд на добу.

Отже, кварцові годинники є більш точними. Але при цьому чоловічий механічний годинник і жіночий механічний годинник вважають більш статусними й іміджевими.

Серед наручних годинників Kleynod є і кварцові моделі годинників, і механічні годинники з автопідзаводом.

Обирати вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *