Kleynod

Країна:
Інтернет-магазин

Графік роботи: ПН-ПТ 10:00-18:00
+38 (067) 223-10-85
+38 (050) 410-44-39
Замовлення ремінців:
+38 067 454 09 10

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

+38 (067) 828 18 90
Вівторок, четвер
з 14:00 до 18:00

Публічна оферта

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР на користування послугами Інтернет-магазину «kleynodwatches.com»

В редакції від 18/11/2022

Товариство з обмеженою відповідальністю «Клейнод Трейд» (надалі – Продавець), керуючись статтями 633 і 634 Цивільного кодексу України, публічно пропонує до продажу через Інтернет-магазин, який знаходиться на інтернет-ресурсі з доменною адресою: www.kleynodwatches.com (надалі – Інтернет-магазин), наручні годинники виробництва ТОВ «Київський годинниковий завод» (надалі – Годинники) необмеженому колу осіб (надалі – Покупець) в рамках і на умовах, визначених в даному суспільний договір (надалі – Договір).

1. Загальні положення

1.1. Даний Договір укладається між Продавцем і Покупцем в момент оформлення Покупцем замовлення через Інтернет-магазин. Факт укладання Договору підтверджується оплатою Покупцем замовлених Годинників одним із способів, зазначених у даному Договорі. Договір, укладений Покупцем шляхом прийняття (акцепту) цієї публічної оферти, має юридичну силу відповідно до ст.642 Цивільного кодексу України та прирівнюється до договору, підписаного між ТОВ «Клейнод Трейд» і Покупцем.

1.2. Покупець, при оформленні замовлення через Інтернет-магазин, зобов’язується надавати про себе повну і достовірну інформацію, а також підтверджує свою згоду з умовами даного Договору і зобов’язується сумлінно їх виконувати.

1.3. Покупці та інші Користувачі (особи, що яким-небудь чином використовують інформацію Інтернет-ресурсу) Інтернет-ресурсу www.kleynodwatches.com (надалі – Інтернет-ресурс, Сайт) приймають і зобов’язуються дотримуватися Правил користування Інтернет-ресурсом, викладених в даному Договорі (надалі – Правила), а також Політики конфіденційності, розміщеної на Сайті.

1.4. Надаючи свої персональні дані, Користувач дає згоду на їх обробку відповідно до чинного законодавства України та Політики конфіденційності, а також, дає згоду на отримання інформації (розсилок) від Продавця за допомогою електронної пошти або SMS-повідомлень.

1.4.1. Метою збору і обробки персональних даних на Інтернет-ресурсі є підтримка комунікацій з Користувачами, в т.ч. надання Користувачам доступу до використання Інтернет-ресурсу, забезпечення можливості обробки замовлень Покупців, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України (в тому числі з метою попередження та / або припинення незаконних і протиправних дій Користувачів). 1.4.2. Продавець приймає всі заходи, необхідні для захисту персональних даних Користувачів від незаконної обробки, в тому числі від незаконного доступу до персональних даних, їх випадкової втрати або знищення.

1.4.3. Продавець надає доступ до персональних даних Користувачів лише тим своїм працівникам і партнерам, яким ця інформація необхідна для забезпечення функціонування Інтернет-ресурсу та надання Користувачам можливості користуватися функціоналом Інтернет-ресурсу.

2. Правила користування Інтернет-ресурсом

2.1. Інтернет-ресурс містить об’єкти права інтелектуальної власності (в т.ч. об’єкти авторського права, знаки для товарів і послуг): фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні, звукові твори. Право на використання вмісту Інтернет-ресурсу (в т.ч. право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Інтернет-ресурсі, а також самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Інтернет-ресурсі матеріалів, належать Продавцю.

2.2. Користувач має право копіювати (завантажувати, скачувати) з Інтернет-ресурсу матеріали тільки для особистого користування

2.3. Поширення, опублікування або інше використання матеріалів Інтернет-ресурсу не допускається без посилання на Інтернет-ресурс.

2.4. У разі порушення пунктів

2.2., 2.3. даного Договору, Користувач несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

2.5. Користувач зобов’язується використовувати Інтернет-ресурс тільки в законних цілях. 2.6. Користувач зобов’язується не розміщувати на Інтернет-ресурсі матеріали наступного характеру:

2.6.1. що порушують законодавство України, містять пропаганду наркоманії або куріння, погрози фізичною розправою, вбивством, насильством;

2.6.2. що містять заклики до розпалювання релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства, заклики до повалення існуючого ладу, тероризму, екстремізму, а також інші матеріали, які будь-яким чином порушують положення законодавства України;

2.6.3. що ображають співробітників Продавця, адміністрацію Сайту;

2.6.4. що містять погрози й образи, які носять характер непристойності, дискредитують інших осіб, порушують честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси інших осіб, їх персональні дані, що містять перехід на особистості,

2.6.5. що містять спам; 2.6.6. які є дублюванням коментарів, безглуздими коментарями, коментарями, що не відносяться до теми матеріалу.

2.7. Користувач, крім викладеного в п.2.6., зобов’язується:

2.7.1. не використовувати Інтернет-ресурс для реклами або іншого стимулювання збуту будь-яких товарів і послуг;

2.7.2. не завантажувати та/або не розміщувати на Інтернет-ресурсі будь-які матеріали, що охороняються законодавством про інтелектуальну власність (в т.ч. авторським правом, законодавством про товарні знаки, промислові зразки), та інші охоронювані законодавством матеріали без отримання письмової згоди їх власника / володільця;

2.7.3. не розміщувати інформаційні матеріали Інтернет-ресурсу в будь-яких друкованих засобах масової інформації, друкованих збірниках без попередньої письмової згоди їх власника / володільця;

2.7.4. не розміщувати інформаційні матеріали Інтернет-ресурсу в будь-яких пошукових системах, базах даних, будь-яких електронних виданнях і збірниках (в т.ч. в мережі Інтернет).