Kleynod

Країна:
Інтернет-магазин

Графік роботи: ПН-ПТ 10:00-18:00
+38 (067) 223-10-85
+38 (050) 410-44-39
Замовлення ремінців:
+38 067 454 09 10

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

+38 (067) 828 18 90
Вівторок, четвер
з 14:00 до 18:00

Політика конфіденційності

В редакції від 20/06/2022

Уважно прочитайте дану Політику конфіденційності. Використання Сайту www.kleynodwatches.com означає Вашу згоду з наведеними нижче положеннями. У разі незгоді з умовами даної Політики конфіденційності, не використовуйте, будь ласка, цей Сайт.

1. Дотримання Політики конфіденційності

Товариство з обмеженою відповідальністю «Київський годинниковий завод» (надалі – Продавець) серйозно ставиться до питань збереження вашої особистої інформації. Ми зберігаємо ваші дані в безпеці та обробляємо їх відповідно до чинного законодавства України, а також з урахуванням положень Генерального регламенту про захист персональних даних (англ. General Data Protection Regulation (GDPR), Постанова (Європейський Союз) 2016/679), у передбачених ним випадках. Ця Політика конфіденційності поширюється на всіх клієнтів Продавця – Покупців і користувачів Сайту (надалі – Клієнт), а також на товари та послуги, що пропонуються Продавцем на Сайті. Приймаючи умови даної Політики конфіденційності, Клієнт погоджується на автоматичну обробку наданих ним персональних даних відповідно до вказаних в Політиці конфіденційності цілей, а також, надає згоду на отримання інформації (розсилок) від Продавця за допомогою електронної пошти або SMS-повідомлень.

2. Коли ми збираємо ваші персональні дані?

Коли Ви відвідуєте наш Сайт Коли Ви заходите на Сайт для створення облікового запису Коли Ви розміщуєте замовлення на нашому Сайті Коли Ви зв’язуєтеся з нами через наш Сайт або по телефону Коли Ви здійснюєте оплату за товар за допомогою нашого Сайту

3. Які персональні дані ми збираємо?

Використовуючи Сайт, Ви надає свою згоду Продавцю на обробку своїх персональних даних, які включають: прізвище, ім’я, по-батькові Клієнта, регіон проживання, адресу електронної пошти, контактний телефон, платіжні дані та інформацію про проведені через Сайт платежі, будь-яку іншу інформацію, необхідну для продажу Годинників і надання послуг Продавцем на Сайті, а також зміст повідомлень, листів, коментарів, переданих Вами через Сайт. Особиста інформація запитується, в тому числі, під час створення на Сайті облікового запису. Крім того, ми отримуємо детальну інформацію про Ваші відвідування Сайту та взаємодію з нами через нього (в тому числі при додаванні пропозицій в обране / закладки), а також інформацію, зібрану з використанням Кукі-файлів у вашому веб-браузері.