Kleynod

Країна:
Інтернет-магазин
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР
ЗАМОВЛЕННЯ РЕМІНЦІВ

Про бренд Kleynod

Київський годинниковий завод – перше і єдине українське підприємство, яке займається серійним виробництвом годинників. Був заснований в 1997 році у м. Київ.

У листопаді 2002 року , вперше в історії України, завод розпочав виготовлення наручних годинників під торговою маркою Kleynod. Виробничу програму заводу започаткував годинник, який був присвячений польоту в космос першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

Назва торгової марки бере свої витоки від слова «клейнод», «клейноди» (від нім. Кlеіnоdе і польск. Klejnot-скарб, коштовність) – особливі знаки державної влади, символи влади гетьманів України. Найбільш відомими Гетьманськими клейнодами були – булава, пернач, бунчук. Клейноди символізували перемогу і славу своїх володарів, їх мудрість і особливий статус. Використовувались як регалії та прикраси під час урочистостей та свят.

Особливістю виробництва наручних годинників Kleynod є унікальне співвідношення ціни та високих стандартів якості.

Годинники збирають вручну на базі надійних швейцарських механізмів , корпусів з нержавіючої сталі (марки 316L) з IPG позолотою, мають 4-рівневий принцип технічного контролю продукції , використання механізмів RONDA нового покоління та гарантію 36 місяців.

Асортимент годинників Kleynod налічує більш ніж 200 моделей із п’яти оригінальних колекцій: «Клейноди Незалежності», «Вишиванка», «Kleynod Forces», «Класична колекція» та футбольнa серія «Kleynod Forward» і «Kleynod Champion».

Корпоративними клієнтами бренду є державні організації та найбільші компанії України, такі як : ММК ім. Ілліча, ЗАТ «Оболонь», завод «Антонов», Національний Олімпійський Комітет та багато інших.

За 15 років під брендом Kleynod випущено більш ніж 200 000 годинників. Серед власників годинників багато відомих людей з шоу-бізнесу, героїв України, політиків та інших.

На сьогодні, Kleynod має більш ніж 30 точок продажів в Україні: фірмовий магазин в Києві, інтернет-магазин та магазини торгових партнерів, а з 2016 року, вийшовши на міжнародний ринок, годинники представлені в Канаді, США , Польщі, Франції та Великій Британії.

В 2017 року відбувся переломний момент у розвитку бренду. Всі автоматичні годинники почали збиратись на базі швейцарських механізмів нового покоління RONDA -150, якість яких вважають одними з найкращих у світі. Він створений абсолютно з нуля , як самостійна розробка майстрів компанії Ronda. Робота над даним механізмом тривала протягом чотирьох років. І нарешті, ми можемо насолоджуватись годинниками з таким довершеним механізмом.

З 2018 року годинники Kleynod почали збирати ще й на базі швейцарського механізму Sellita SW 200, який також славиться якістю та точністю у всьому світі.