Історія бренду

Походження бренду

Назва торгової марки бере свої витоки від слова «клейнод», «клейноди» (від нім. Кlеіnоdе і польск. Klejnot-скарб, коштовність) - особливі знаки державної влади, символи влади гетьманів України.

Найбільш відомими Гетьманськими клейнодами були - булава, пернач, бунчук. Клейноди символізували перемогу і славу своїх володарів, їх мудрість і особливий статус. Використовувались в регалії та як прикраси під час урочистостей та свят.

Київський годинниковий завод – перше і єдине українське підприємство, яке займається серійним виробництвом годинників. Був заснований в 1997 році у м. Київ.

Заснування бренду

У листопаді 2002 року , вперше в історії України, завод розпочав виготовлення наручних годинників під торговою маркою Kleynod.

Виробничу програму заводу започаткував годинник, який був присвячений польоту в космос першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

Особливості годинників

Особливістю виробництва наручних годинників Kleynod є унікальне співвідношення ціни та високих стандартів якості.

Швейцарський механізм
4-рівневий принцип технічного контролю продукції
корпусів із нержавіючої сталі (марки 316L) з IPG позолотою
гарантія 36 місяців

Годинники збирають вручну на базі надійних швейцарських механізмів, корпусів з нержавіючої сталі (марки 316L) з IPG позолотою, мають 4-рівневий принцип технічного контролю продукції , використання механізмів RONDA нового покоління та гарантію 36 місяців.

Виробництво

Асортимент годинників KLEYNOD налічує більш ніж 200 моделей із п'яти оригінальних колекцій: «Клейноди Незалежності», «Вишиванка», «Kleynod Forces», «Класична колекція» та футбольна серія «Kleynod Forward» і «Kleynod Champion»

+16
років роботи
+250
моделей в колекціях
+200
тисяч випущених одиниць
+30
точок продажів

Продаж

На сьогодні, Kleynod має більш ніж 30 точок продажів в Україні: фірмовий магазин в Києві, інтернет-магазин та магазини торгових партнерів.

З 2016 року, вийшовши на міжнародний ринок, годинники представлені в Канаді, США , Польщі, Франції та Великій Британії.

З 2017 року всі автоматичні годинники збираються на базі швейцарського механізму RONDA -150.

З 2018 року годинники Kleynod почали збирати на базі швейцарського механізму Sellita SW 200.

Наші клієнти

Корпоративними клієнтами бренду є державні організації та найбільші компанії України. За 15 років під брендом Kleynod випущено більш ніж 200 000 годинників. Серед власників годинників багато відомих людей з шоу-бізнесу, героїв України, політиків та інших.

Національний олімпійський комітет україни
1
2
Торгова марка "Оболонь"
Збройні сили України