Kleynod

Країна:
Інтернет-магазин
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР
ЗАМОВЛЕННЯ РЕМІНЦІВ

До Дня захисників України

ОФІЦІЙНІ УМОВИ АКЦІЇ

«До Дня захисників України»

  1. Організатор Акції

1.1. Організатором Акції «До Дня захисників України» є ТОВ «КЛЕЙНОД ТРЕЙД», місцезнаходження/фактична адреса: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 69.

 

  1. Мета проведення акції

2.1. Метою проведення Акції є популяризація торговельної марки «KLEYNOD», залучення покупців  до торгових точок Організатора Акції, збільшення об’єму продажів.

 

  1. Учасники та територія проведення Акції

3.1. В Акції мають право брати участь громадяни України та іноземні громадяни, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (далі – «Учасник» або «Покупець»).

3.2. Участь в Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється через їх законних представників у  порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.3. Акція проводиться на території України.

 

  1. Умови Акції та термін її дії

4.1. В період з 14.09.2021 р. по 14.10.2021 р. включно в шоурумі «KLEYNOD» (за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 69) та інтернет-магазині www.kleynodwatches.com ТОВ «КЛЕЙНОД ТРЕЙД» Покупцям надаються такі знижки на моделі годинників з колекції «Клейноди Незалежності» відповідно до серій:

* на годинники з серії KLEYNOD FORCES – знижка 14% (всі моделі, артикул яких починається з (KFS).

4.2. Знижка рахується від роздрібної ціни на годинники, вказаної на сайті www.kleynodwatches.com.

4.3 При купівлі годинників торгової марки «KLEYNOD» в шоурумі «KLEYNOD» м. Київ або в інтернет-магазині ТОВ «КЛЕЙНОД ТРЕЙД», Покупець може замовити безкоштовне гравіювання на кришці годинника.

4.4. Будь-які інші знижки за програмою лояльності та знижки по іншим акціям, до даної Знижки не додаються.

4.5.  Офіційні умови Акції публікуються на офіційному сайті Організатора www.kleynodwatches.com не пізніше 14.09.2021 р.

 

  1. Інші умови

5.1. Знижки можуть бути отримані Учасниками тільки на умовах, визначених цими Правилами.

5.2. За право участі в Акції Учасники не сплачують гроші або будь-які інші цінності.

5.3. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за ходом Акції Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб.

5.4. Додаткову інформацію щодо Акції можна отримати за телефонами інтернет-магазину та шоуруму, вказаними на сайті www.kleynodwatches.com.

5.5. Ці Правила, так само як і будь-які зміни в них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором  на його офіційному сайті  www.kleynodwatches.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *